Майстри по ремонту квартир DreamHouse

DreamHouse – це компанія досвідчених львівських майстрів по ремонту квартир, комерційних, офісних та нежитлових приміщень. За плечима наших фахівців десятки відремонтованих об’єктів у Львові та приміських населених пунктах, де було втілено мрії їхніх власників про комфортне житло, затишний магазин чи функціональний робочий простір. Ми постійно стежимо за новими тенденціями у світі будівельних матеріалів, професійних інструментів та використовуємо їх на практиці. Для нас ремонт – це не лякаюча необхідність, це стиль життя і ми завжди готові виконувати нові цікаві завдання, втілювати авторські рішення кращих дизайнерів, незалежно від кінцевої вартості ремонту чи кількості квадратних метрів.

Контакти

Телефон, Viber +38(097)001-33-55
Пошта lvivdreamhouse@gmail.com

Наші переваги

Тільки ввічливі, пунктуальні та старанні майстри по ремонту квартир

Працюючи без посередників, пропонуємо доступні ціни

Безкоштовно та максимально точно складаємо кошторис, консультуємо клієнта на усіх етапах ремонту

Допомагаємо придбати будматеріали найвищої якості за помірною ціною у перевірених постачальників

Дотримуємось технічних норм, завжди вкладаємось у попередньо узгоджені з клієнтом терміни виконання

Маємо єдину шкідливу звичку – любимо працювати:)

Окрім цього, ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми працюємо незалежно від пори року, узгоджуючи графік з власником оселі, враховуючи його побажання та рекомендації. На практиці у нас були випадки виконання замовлень для клієнтів, які перебувають в інших містах та навіть країнах, звітування відбувались у телефонному режимі, за допомогою месенджерів та соціальних мереж

Вартість наших послуг завжди перебуває у відкритому доступі для відвідувачів сайту, щоб ви особисто змогли переконатись у вигідності нашої пропозиції. Переглянути ціни

Види ремонту

Ми виконуємо усі види внутрішніх ремонтних робіт, а саме:

  • Демонтажні
  • Гіпсокартонні
  • Плиточні
  • Малярні
  • Електромонтажні
  • Сантехнічні

Майстри компанії DreamHouse забезпечні усіма необхідними інструментами та володіють такими професійними навичками, щоб виконати якісний як косметичний ремонт, так і ремонт під ключ.

Виконані роботи наших майстрів

Ремонт студії краси

Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт однокімнатної квартири

Для того щоб ознайомитись з прикладами виконаних робіт та переконатися у кваліфікованості майстрів перегляньте сторінку портфоліо.

Переглянути фото

Відгуки про нас

Компанія самостійно веде офіційні сторінки в соціальних мережах facebook та instagram, активно звітує про виконану роботу, доступно подає інформацію стосовно новин, ноу-хау та свіжих трендів у сфері ремонту.
Приєднуйтесь, завжди раді новим знайомствам!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×