Система антипотоп: захищаємо оселю

Захист оселі від затоплення є важливим не лише для збереження результату ремонту, а й для хороших стосунків з сусідами, адже проблему легше попередити, ніж боротися з наслідками.

Будь-яка система захисту від протікання води складається з трьох основних компонентів:

Датчики. Це невеликого розміру коробочки, завданням яких є контроль вологості, можуть бути дротовими або бездротовими.Вони влаштовані так, що не реагують на бризки води і спрацьовують при протіканні. Встановлюються такі датчики в місцях, де є ймовірність скупчення води – під ванною, умивальником, біля унітазу. Вода, що потрапила під датчик, замикає пару контактів, в результаті чого виникає сигнал, що надходить до контролера. При виборі системи антипотопу слід звернути увагу на кількість датчиків. Більшість комплектів включає 3-4 датчика, при необхідності можна придбати додаткові датчики. Датчики можуть працювати від електромережі або від акумулятора. Контакти датчиків повинні справлятися з високою вологістю, не окислюватися.

Контролююча електроніка. До завдань контролера входить відстеження сигналів датчиків, своєчасне реагування на них і швидка передача команди на відключення подачі води до електромагнітних клапанів.Зазвичай контролер працює від розетки, але краще, коли він може перейти на акумулятор при відключенні електромережі. При цьому у нього повинен бути індикатор заряду і можливість без проблем замінити батарейки. Важливим є також час реакції. Деякі моделі антипотоп закривають воду через 30-40 секунд після сигналу датчика, але краще, якщо система буде реагувати в 2-3 рази швидше.Найпростіші системи захисту від протікання повідомляють про затоплення лише звуковою та світловою індикацією на контролері, але краще обирати моделі з інформуванням через мобільний додаток.

Електромагнітний клапан – автоматичний кран, який в разі аварії самостійно припиняє подачу води від стояків. Вибір системи захисту від протікання води слід робити з урахуванням характеристик вбудованих кранів. Чим менший кран, тим кращий. Особливо компактні моделі можливо розміщувати вневеликих сантехнічних шафах.Оптимальними матеріалами кранів є нержавіюча сталь і латунь, ці сплави міцні і довговічні.

Основними перевагами системи захисту від протікання є забезпечення надійного припинення водопостачання, мінімальне енергоспоживання, стійкість до механічних впливів, відсутність ймовірності помилкового спрацьовування, простота і легкість установки і обслуговування, можливість додавання будь-якої кількості датчиків, завдяки чому систему можна ефективно застосовувати на об’єктах з великою площею.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×