Ідеальне фарбування

Безповітряне фарбування – це такий метод розпилення фарби, при якому покриття наноситься за допомогою диспергування потоку лакофарбних матеріалів.

Фарбування відбувається за допомогою спеціального розпилювача, який через шланг під високим тиском всотує фарбу та через невеликий отвір в наконечнику розпорошує фарбу дрібними краплями на поверхню. При цьому використовуючи різні наконечники фарбу можна розпорошувати точково, смугами, плями, залежно від очікуваного результату.

Такий спосіб фарбування скорочує час виконання роботи, що особливо актуально для великих площ, а також дозволяє отримати однорідну, рівну та гладку поверхню в результаті.

Додатковою перевагою є і те, що при безповітряному фарбуванні зменшується кількість використаних матеріалів саме завдяки конструктивним особливостям розпилювача.

bezpovitryne-farbyvannij-3

Основними недоліками безповітряного фарбування є необхідність додаткового часу підготовки поверхні перед фарбуванням, наявність самого обладнання та вміння працювати з ним. При такому способі фарбування дрібні частинки фарби потрапляють у повітря та осідають на сусідні з робочою поверхні, тому аби не зафарбувати все-все навколо, потрібно ретельно закрити плівкою усі інші поверхні, крім робочої.

bezpovitryne-farbyvannij-4

Але, незважаючи на ці недоліки, безповітряний спосіб фарбування допоможе вам зберегти багато часу і отримати покриття, яке практично неможливо отримати за допомогою валиків та пензлів.

video
Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×