Декоративна штукатурка

Фарба, шпалери, декоративна штукатурка – варіантів покриття стін є достатньо.
Декоративна штукатурка – це спеціальна пластична суміш з додаванням різного роду каміння, слюди тощо, яка призначена для декорування та оздоблення стін. Декоративні штукатурки поділяють за видом застосовуваної при виробництві сполучної речовини на мінеральні, акрилові, силіконові та силікатні.

Ефектів покриття багато, але враховуючи той факт, що тривалий час в трендах переважає мінімалізм, декоративні штукатурки в інтер’єрах застосовуються менше.
Найпопулярнішим є ефект бетону. За допомогою декоративної штукатурки відбувається абсолютна імітація і створення ефекту бетонної стіни, що використовується у інтер’єрах стилю лофт.

Декоративна штукатурка з ефектом травертин створена з натуральних вапняних в’яжучих матеріалів і мармурового пилу, що нагадує структурою розрізаний камінь травертину з імітацією природних дефектів і сколів.

Декоративна штукатурка Львів

Венеціанська штукатурка імітує такі натуральні кам’яні породи як мармур, граніт тощо. Оброблення стін венеціанською штукатуркою надає приміщенню дещо помпезного вигляду,тому підходить не для усіх стилів інтер’єру.

Отточенто – декоративна штукатурка, що створює відмінну візуальну імітацію покритих оксамитовою або велюровою тканиною стін. Такий ефект виникає завдяки відображенню світла під різними кутами.

Декоративна штукатурка з ефектом імітації піску (сахара) дозволяє створити на поверхні стіни ефект піщаних дюн і барханів. Залежно від техніки нанесення, можна домогтися матового або перламутрового ефекту, випадково розсипаного піску або пісочних мазків і візерунків. Спеціальний декоративний ефект досягається за рахунок додавання в однорідну масу кварцового піску, що дозволяє створювати об’ємні елементи в декорі, формуючи унікальний і неповторний інтер’єр. Декоративне покриття є досить міцним, стійким до механічних пошкоджень і перепадів температури.

Декоративна штукатурка Львів
Декоративна штукатурка Львів
Декоративна штукатурка Львів
Декоративна штукатурка Львів
Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×