Демонтажні роботи

Демонтажні роботиУсі ми хочемо проводити час з комфортом та у затишку. Але часто виникають ситуації, коли хочеться щось змінити в рідних стінах, зробити будинок просторішим. Для того, щоб звільнити простір у квартирі, офісі чи будинку, досить зробити демонтаж стін або злам перегородок.

Побутує стереотип, що демонтаж – це проста робота. Хоча насправді демонтажні роботи – це не просто руйнування будівельних конструкцій, а професійна і грамотна підготовка будівлі до подальшого відновлення або ремонту. Це одна з найбільш трудоємких та складних будівельних робіт. Існують певні правила проведення демонтажних робіт, їх недотримання може поставити під загрозу життя людей, які в майбутньому оселяться або працюватимуть у будівлі. Але відсутність подібних ускладнень гарантована, якщо Ви скористаєтеся нашими послугами.

Ми виконуємо демонтаж стяжок, стін та перегородок, дверних та віконних блоків, різного типу підлогового покриття, шпалер тощо.

Зверніться до нас і ми надамо відповідь на усі Ваші запитання і підкажемо, як краще виконати демонтажні роботи не порушуючи цілісності будівлі.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×