Душ: що обирати?

Душ чи ванна? Ванна чи душ? З одного боку, хочеться після тяжкого робочого дня розслабитися, приділити час собі, поніжитися в піні…. З іншого боку, для цього потрібен час, а його завжди не вистачає, тому тільки душ (ще й води трохи зекономимо).

Одним з найпопулярніших варіантів душу є установка підлогового трапу. Трап – це пластиковий, металопластиковий або металевий сантехнічний пристрій, який призначений для збору і відведення стічної води в головний зливний стояк. Крім основного призначення, трап має ще й кілька додаткових функцій: виконує фільтрацію стічної води від великих забруднень, забезпечує повну герметизацію з покриттям підлоги, захищає від неприємних запахів, що виходять із загальної системи каналізації. Основними перевагами установки трапу є легкість чищення та дезінфекції, мінімізація випадків травмування завдяки відсутності «високих бортиків» та можливість обирати розміри та конфігурацію душової.

Трапи різняться за конструкцією, формою решітки та типом затвору. Решітка трапа може мати овальну, прямокутну, квадратну або круглу форму. За конструктивним виконанням – це пристінкові, лінійні або точкові пристрої. Пристінковий і лінійний зливні трапи встановлюють по краях або в кутах душової кімнати, а точковий може бути розташований в будь-якій точці приміщення.

Затвор – це особлива конфігурація сифона, яка перешкоджає проникненню неприємних запахів з каналізації через отвори решітки трапа. Трап з мокрим затвором блокує проникнення ароматів за допомогою самої води, яка затримується всередині трапа в малих кількостях. Встановлювати трапи з мокрим затвором рекомендується в душових зонах, де душ приймають регулярно. Трап з сухим затвором перешкоджає проникненню запахів за допомогою повітряного корка. Механізм сухого трапа складається з заслінок, які відкриваються, коли йде потік води. Як тільки потік зупиняється, вони закриваються, щільно прилягають до своїх місць, не пропускаючи смердючі запахи в приміщення.

Душова кабіна – універсальний варіант для ванної кімнати, який можна обрати на будь-який гаманець та побажання.

Типи душових кабін є різними.

Відкриті – не мають стелі, а стінами (однією або двома) їм служать стіни ванної. Можуть бути з піддоном або без нього. Важлива перевага: простота монтажу і невисока вартість. Існують двостінні і тристінні моделі зі шторкою. Недолік – обмежене коло функцій.

Закриті бокси – закриті з усіх боків😊. Це своєрідна капсула з піддоном, стелею і стінами, яка наглухо закривається з усіх боків. Такі душові кабіни можуть бути будь-якої форми – квадратної, прямокутної, круглої і напівкруглої. Переваги: ​​привабливий дизайн, герметичність і безліч режимів (тропічний душ, ароматерапія і т.д.). Закриті душові кабіни можна розташовувати в будь-якому місці ванної кімнати.

Комбіновані (гідробокси) – це 2 в 1: душова закритого типу з ванною, огородженою з боків стінками. Додаткових опцій у таких моделей безліч – це і гідромасаж, і джакузі, і тропічний душ, можна змінювати температуру, інтенсивність пари, підсвітку. Серед мінусів – ціна і великі розміри, що вимагає наявності просторого приміщення ванної кімнати.

Душові кабіни бувають з піддоном та без нього.

Душова кабіна з піддоном є чудовим варіантом для сім’ї, яка має маленьких дітей. А в разі відсутності у вас великого приміщення ванної, можна обрати піддон та конструктивні елементи додатково. Піддони для душових кабін є універсальним елементом. Основне завдання піддону – захищати підлогове покриття і стіни від струменів води і вологих бризок, що розлітаються в усі сторони. Глибокі піддони мають висоту від 25 см, висота середніх знаходиться в діапазоні від 10 до 25 см, висота стінки плоского піддона не перевищує 10 см. Глибокі піддони поєднують в собі функціональність піддону і невеликої ванни.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 



×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА



×