Як швидко та якісно зробити ремонт?

Аби ремонт пройшов швидко та потішив результатом необхідно всього два елементи: проект та команда майстрів. Складення проекту можете довірити дизайнеру або скласти самостійно, а майстрів краще обирати таких, які виконають усю роботу «під ключ».

Загалом увесь процес ремонту можна поділити на три великі етапи: початковий (демонтаж, монтаж комунікацій), «чорнові роботи» та фінішний етап.

На початковій стадії складається план ремонту. Найкращим варіантом буде дизайн-проект, де детально прописано та візуалізовано кінцевий результат. Можна підготувати план самостійно, використовуючи спеціальні програми. Необхідно продумати все до найменших дрібниць, починаючи від розташування перегородок, і закінчуючи кольором плитки для ванної. Обов’язково слід визначитися, де і як будуть розміщені меблі, сантехнічні прилади, техніка, освітлювальні прилади.

Маючи на руках такий план, можна приступати до чорнового ремонту:

  • демонтажні роботи, мурування перегородок;
  • штроблення стін та стелі для прокладання комунікацій, розведення електромережі, прокладення слабкострумового розведення (інтернет, охоронні системи);
  • звукоізоляція стелі і стін;
  • монтаж сантехнічних комунікацій і обладнання; заливання стяжки підлоги, вирівнювання поверхні стін, монтаж гіпсокартонних конструкцій, підготовка підлоги – утеплення, звукоізоляція і заливання стяжки з армуючим шаром;
  • монтаж теплої підлоги та обробка санвузла та ванної кімнати.

Після виконання чорнових робіт приступають до фінішного етапу ремонту. Він полягає в такому переліку робіт:

  • облицювання стін оздоблювальними матеріалами;
  • укладка підлогового покриття;
  • установка міжкімнатних дверей; закріплення наличників і плінтусів;
  • монтаж розеток і вимикачів;
  • підключення побутової техніки, установка меблів і елементів декору.

Коли купувати матеріали?

Правильна відповідь – вчасно, тобто відповідно до графіка робіт. Замовивши все відразу, можна заощадити на доставці, але втратити час – доведеться постійно перекладати мішки і коробки з місця на місце. Щось може пошкодитись, деревина може відвологнути, поки сохне штукатурка. А ось плитку і сантехніку варто купити заздалегідь. Першу не завжди вдається без проблем докупити – плитка відрізняється від партії до партії, а під сантехніку роблять виводи труб, і буде прикро, якщо обрану модель згодом знімуть з виробництва, а інша не підійде.

Чи робити звукоізоляцію?

Поширена проблема новобудов – тонкі стіни. У боротьбі за тишу дуже важливо не заплутатися в акустичних матеріалах. Звукоізоляція і звукопоглинання – різні процеси: перший відсікає зовнішні шуми (сусіди, вулиця), другий – гасить внутрішні. У першому випадку стіни і стеля захищають листковим «пирогом» з звуковідбивальних шарів (гіпсокартон, ДСП і ін.) і звукопоглинальних (мінеральна вата, скловолокно). У другому – використовують для чорнової обробки перфоровані оздоблювальні панелі і м’які акустичні покриття. Всі матеріали монтують на різних етапах ремонту. Наприклад, сендвіч-панелі ЗІПС клеять на стіну без вирівнювання, тобто на початку ремонту нової квартири, стеля підшивається шумопоглинальним наповненням з мінвати – трохи пізніше, а пружну акустичну підкладку під ламінат або паркет – ближче до кінця робіт.

Компанія DreamHouse виконує професійний ремонт під ключ незалежно від обсягу замовлення чи його складності, за доступними цінами.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 



×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА



×