Гіпсокартонні роботи у Львові – довіряйте професіоналам

Маючи п’ятилітній досвід виконання ремонтних робіт у Львові майстри DreamHouse здатні виконати гіпсокартонні роботи будь-якої складності швидко, недорого та якісно.

Гіпсокартон – простий, доступний та абсолютно безпечний матеріал без якого не обходиться жоден ремонт у квартирі чи будинку. З його допомогою можна не лише приховати нерівності чи тріщини, але й  втілювати в життя найскладніші задуми дизайнерів інтер’єрів. Проте для цього необхідно мати значний досвід та знання, а в процесі монтажу гіпсокартону уважно ставитись до найдрібніших деталей. Виконуючи проекти у Львові та околицях міста нам неодноразово доводилось  монтувати багато- та однорівневі стелі, звичайні міжкімнатні перегородки, декоративні ніші, арки та колони з гіпсокартону.

Гіпсокартонні роботи ремонтною компанією DreamHouse проводяться в декілька етапів в залежності від їхньої складності. Усе починається з детальної розмітки поверхні, після чого проводиться монтаж металевого каркаса з відповідних профілів. Тоді до створеної конструкції кріплять гіпсокартонні листи. На кінцевому етапі проводиться шпаклювання, заробляння стиків та ґрунтування.
— Замовити гіпсокартонні роботи у Львові

гіпсокартонні роботи Львів
монтаж гіпсокартону у Львові

Інструменти та матеріали

В роботі наші працівники використовують лише сучасні інструменти від провідних спеціалізованих  виробників, що в поєднанні з майстерністю та досвідом зводить до мінімуму втрати та пошкодження матеріалів.

Працівники DreamHouse, окрім безпосереднього монтажу гіпсокартону, на початковому етапі ремонту допоможуть вам підрахувати кількість необхідних листів та профілів, проінформують стосовно цін на матеріали, а також допоможуть у виборі постачальника будівельних матеріалів. З нами ви зможете придбати лише те що вам необхідно і за найкращою ціною.
— Замовити консультацію

Терміни виконання та ціни на гірсокартонні роботи

Майстри по ремонту DreamHouse постійно вдосконалюють власні навички, стежать за сучасними  тенденціями, та опановують нові технології, що дозволяє максимально прискорити виконання гіпсокартонних робіт без втрати якості та довговічності виконаної роботи.

Оглянувши майбутній  об’єкт виконроб зможе повідомити вас про орієнтовні терміни необхідні для якісного виконання поставленої задачі. Ціна на гіпсокартонні роботи залежатиме від обсягу та складності завдання. Ми гарантуємо прозорий підрахунок вартості проведених робіт, з наданням усіх необхідних пояснень чи коментарів. Повний перелік цін на роботи пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій вказано на сайті. Ми працюємо без посередників, і готові запропонувати найвигіднішу пропозицію у регіоні.

монтаж гіпсокартону львів

Завершені гіпсокартонні роботи DreamHouse

фото гіпсокартонних робіт Львів
Приклад гіпсокартонних робіт у львові
Замовити гіпсокартонні роботи Львів

Фото гіпсокартонних конструкцій в роботі

Монтаж гіпсокартону Львів
Монтаж гіпсокартону Львів
монтаж гіпсокартону ціна львів
замовити гіпсокартонні роботи Львів
Гіпсокартонні роботи у Львові
ціни на гіпсокартонні роботи Львів

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×