Гіпсокартонні роботи у Львові – довіряйте професіоналам

Маючи п’ятилітній досвід виконання ремонтних робіт у Львові майстри DreamHouse здатні виконати гіпсокартонні роботи будь-якої складності швидко, недорого та якісно.
Гіпсокартон – простий, доступній та абсолютно безпечний матеріал без якого не обходиться жоден ремонт у квартирі чи будинку. З його допомогою можна не лише приховати нерівності чи тріщини, але й  втілювати в життя найскладніші задуми дизайнерів інтер’єрів. Проте для цього необхідно мати значний досвід та знання, а також в процесі монтажу гіпсокартону уважно ставитись до найдрібніших деталей. Виконуючи проекти у Львові та околицях міста нам неодноразово доводилось власноруч облицьовувати стіни, монтувати багато та одно рівневі стелі, звичайні міжкімнатні перегородки, декоративні ніші, арки та колони з гіпсокартону.
Гіпсокартонні роботи ремонтною компанією DreamHouse проводяться в декілька етапів в залежності від їхньої складності. Усе починається з детальної розмітки поверхні, після чого проводиться монтаж металевого каркаса з відповідних профілів. Тоді до створеної конструкції кріплять гіпсокартонні листи. На кінцевому етапі проводиться шпаклювання, заробляння стиків та ґрунтування.
— Замовити гіпсокартонні роботи у Львові

Інструменти та матеріали для гіпсокартонних робіт

В роботі наші працівники використовують лише сучасні інструменти від провідних спеціалізованих  виробників, що в поєднанні з майстерністю та досвідом зводить до мінімуму втрати та пошкодження матеріалів. Працівники DreamHouse, окрім безпосереднього монтажу гіпсокартону, на початковому етапі ремонту допоможуть вам підрахувати кількість необхідних листів та профілів, проінформують стосовно цін на матеріали, а також допоможуть у виборі постачальника будівельних матеріалів. З нами ви зможете придбати лише те що вам необхідно і за найкращою ціною.
— Замовити консультацію майстра

арки з гіпсокартону львів

Терміни виконання та ціни

Майстри по ремонту DreamHouse постійно вдосконалюють власні навички, стежать за сучасними  тенденціями, та опановують нові технології, що дозволяє максимально прискорити виконання гіпсокартонних робіт без втрати якості та довговічності виконаної роботи.
Оглянувши майбутній  об’єкт виконроб зможе повідомити вас про орієнтовні терміни необхідні для якісного виконання поставленої задачі. Ціна на гіпсокартонні роботи залежатиме від обсягу та складності завдання. Ми гарантуємо прозорий підрахунок вартості проведених робіт, з наданням усіх необхідних пояснень чи коментарів. Повний перелік цін на роботи пов’язані з монтажем гіпсокартонних конструкцій вказано на сайті. Ми працюємо без посередників, і готові запропонувати найвигіднішу пропозицію у регіоні.

Фото гіпсокартонних конструкцій в роботі

Завершені гіпсокартонні роботи DreamHouse

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×