Монтаж гіпсокартонних конструкцій

Гіпсокартон – це той матеріал, з яким нашим працівникам доводиться працювати чи не найчастіше. З його допомогою можна не лише облицьовувати стіни, роблячи їх ідеально рівними, але й втілювати в життя найбільш складні дизайнерські рішення. Більшість декоративних елементів, які зустрічаються в сучасному інтер’єрі приватних та комерційних приміщень створені саме з допомогою гіпсокартонних листів та металевих профілів. В основному майстри DreamHouse виконують завдання пов’язані з монтажем гіпсокартонних перегородок, одно чи багаторівневих підвісних стель, арок та ніш під шафи-купе, lcd – телевізори чи іншу техніку.
— Замовити монтаж гіпсокартонних конструкцій у Львові

Монтаж гіпсокартонних перегородок

Замовляючи у нас монтаж гіпсокартонних перегородок, ви зможете здійснити недороге та абсолютно безпечне перепланування вашого помешкання. Ця конструкція допоможе вам створити у власній оселі комфортну робочу зону або ж повноцінне приміщення відведене під певну потребу власників. Відносна дешевизна, невелика вага, пластичність та простота кріплення листів з гіпсокартону роблять його ідеальним матеріалом для виконання даного завдання. Надалі зведену стіну можна оздоблювати плиткою, шпалерами та усіма іншими декоративними покриттями, що використовуються для ремонту приміщень. В таких перегородках можна з легкістю приховати кабелі домашньої електромережі.

Замовити гіпсокартонні роботи львів

Одно- та багаторівневі стелі з гіпсокартону

ГКЛ дозволяє створювати багаторівневі конструкції з можливістю монтування точкових або декоративних світильників, LED-освітлення, їх можна комбінувати зі звичайними чи з французькими натяжними стелями. Окрім виняткового вигляду, така стеля додатково підвищує звукоізоляцію, що дуже корисно якщо ваші сусіди зверху часто галасують. З допомогою правильно спроектованої багаторівневої стелі з ГКЛ можна досягти ефекту зонування в кімнаті при цьому не споруджуючи перегородки. Гіпсокартонна стеля може приховати усі недоліки та нерівності основи, замаскувати будь-які газо- та водопроводи, кабелі та дроти домашньої електромережі в кухні чи ванній кімнаті.
— Замовити монтаж гіпсокартонних конструкцій у Львові

монтаж гіпсокартону у Львові
Приклад гіпсокартонних робіт у львові
ремонт магазинів
стелі із гіпсокартону Львів

Ніші з гіпсокартону

З допомогою добре спроектованої ніші з ГКЛ ви можете зробити вашу техніку невіддільною частиною інтер’єру. Ніші дозволяють не лише непомітно підвести усі проводи, але й уникати сонячних бліків на екрані телевізора, правильно розмістити аудіо системи. Також ніша різних форм та розмірів дуже часто використовується для зберігання всіляких дрібниць, книжок, журналів, кімнатних рослин, тощо. Ці конструкції ще використовують для доповнення шафи-купе, кухонних стінок та м’яких меблів. Підкреслити красу вигнутих ліній допоможуть такі оздоблювальні матеріали такі як декоративні штукатурки, фарби, дзеркала, скло та дерево. Гіпсокартон не витримує високого навантаження, це один з найбільш істотних недоліків на які потрібно звертати увагу при розробці каркасу. Проте з використанням посилених профілів та відповідних кріпильних елементів майстри DreamHouse зроблять так, щоб ніші, полиці і усі інші конструкції з гіпсокартону служили впродовж багатьох років.

монтаж ніші з гіпсокартону львів
ремонт приміщення Львів
монтаж гіпсокартонних конструкцій львів
ремонт у магазинах львів

Арки, портали та фальш-арки з ГКЛ

Замовивши монтаж арки з гіпсокартону ви не лише додасте затишку та краси вашій оселі. Арка може збільшити або зменшити надходження світла, відрегулювати висоту дверного отвору, а також гармонійно розділити приміщення на суміжні комфортні зони. Унікальні властивості гіпсокартону надають змогу нашим досвідченим майстрам по ремонту квартир монтувати арки різноманітних форм (прямих, округлих та криволінійних), діаметрів та розмірів. Також за бажанням власника ми підведемо декоративне освітлення в потрібних місцях арки. Портали та інші конструкції з ГКЛ доволі просто демонтувати, це займає небагато часу та ресурсів у випадку, якщо вам доведеться встановлювати в майбутньому двері або зносити перегородку.

арки з гіпсокартону львів

З нашими досвідченими майстрами вам не потрібно стримувати уяву. Ми втілюємо найсміливіші дизайнерські ідеї, швидко та за доступними цінами.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×