Гіпсові 3D панелі

Гіпсові 3D панелі уже не новинка, проте надійні помічники, що допоможуть вам створити сучасний та стильний інтер’єр у квартирі. Насправді настінні 3Д панелі можуть виробляти з різних матеріалів, наприклад: алюміній, дерево, бетон, МДФ, скло, ПВХ… Проте гіпс займає домінантну позицію у цій сфері. Усе завдяки напрочуд вдалому співвідношенню ціни та якості, найбільшій кількості переваг, а також відносній простоті виробництва панелей.

3D панелі з гіпсу можна придбати в багатьох будівельних гіпермаркетах, інтернет-магазинах чи безпосередньо на сайтах численних українських виробників. Доступна ціна цих виробів дозволяє використовувати їх під час виконання євроремонту квартир у Львові середнього цінового сегмента.

Основні переваги панелей з гіпсу:

  • Підвищують шумоізоляцію;
  • Не горять;
  • Абсолютно екологічно безпечні;
  • Довговічні;
  • Візуальна монолітність композиції;
  • Можливість реставрації після ушкодження;
  • Не велика вага;
Монтаж гіпсових 3D панелей Львів

За видом малюнку панелі з гіпсу розділяють на: геометричні, рослинні, рельєфні, орнаментні та текстурні. Також більшість вітчизняних виробників пропонують послуги зі створення 3Д панелей за індивідуальним дизайном, що дозволить досягнути 100% унікальності вашого інтер’єру. Підвищити ефект тримірної стіни дозволить правильно підібране та встановлене освітлення.

Монтаж гіпсових 3D панелей

Працівникам компанії доводилось не одноразово здійснювати інсталяцію гіпсових панелей приватних та комерційних приміщеннях. Завдяки їхнім характеристикам панелі можна встановлювати у вітальнях, спальнях, кухнях, а також офісах, магазинах та закладах харчування. Більшість гіпсових панелей мають стандартний розмір 50 Х 50 см, з внутрішнього боку вони плоскі, з зовнішнього мають 3D рельєф, і робота з ними в дечому схожа на роботу з керамічною плиткою.

Перш за все майстри по ремонту квартир DreamHouse виконують очищування та вирівнювання робочої поверхні на яку будуть кріпитися гіпсові плити. Для цього ми використовуємо стартову шпаклівку, що забезпечить хороше щеплення.  Потім здійснюється розмітка.

інсталяція 3D панелей з гіпсу Львів

Перший ряд панелей 3D рекомендуємо монтувати на спеціальний профіль який в майбутньому захистить їх від пошкоджень під час прибирання, встановлення меблів та інших побутових робіт. Зазвичай наші працівники монтують панелі за допомогою недорогого та надійного гіпсового клею. На завершальному етапі майстри проводять шліфування стиків, ґрунтування та фарбування конструкції. Після фінішної обробки шви не повинні бути помітними, панель матиме досконалий монолітний вигляд.

У деяких випадках можна застосовувати інші методи наприклад кріплення на спеціальний монтажний каркас, або якщо дозволяє вага – з допомогою рідких цвяхів.

Фотографії наших монтажних робіт

монтаж гіпсових 3Д панелей Львів
монтаж 3d панелей з гіпсу Львів
Ремонт приміщень у Львові

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×