Фарбування

Фарбування – один з ключових етапів ремонту помешкання. Чому? Бо найбільш помітний – ви не бачите електричних кабелів чи труб опалення, але обов’язково помічаєте нерівності чи розводи на пофарбованих стінах. Щоб цього уникнути, слід доручити роботу професійним майстрам, які працюватимуть з дотриманням усіх технологій та зможуть гарантувати якість своєї роботи.

Якість фарбування залежить від кількох факторів.
По-перше, стан поверхні. Стіна чи стеля повинні бути рівними, без тріщин та інших дефектів. Саме тому фарбуванню передує шпаклювання та ґрунтування. Ґрунтування здійснюється для того, щоб спростити нанесення фарби, покращивши адгезію поверхні, захистити її від можливої появи грибків та плісняви, а також щоб зменшити розхід фарби.

По-друге, фарба. Водоемульсійна фарба добре лягає практично на будь-яку поверхню, швидко висихає, має «дихаючу» структуру. Акрилова фарба добре миється, має брудовідштовхуючі властивості, не вигорає на сонці, придатна для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Латексна стійка до стирання, миюча, а завдяки своїй текстурі ще й допомагає маскувати нерівності до 1 мм. Вона дорожча за акрилову, тому застосовується зазвичай в тих місцях, де необхідне міцне водостійке покриття. Силіконова фарба має високий рівень паропроникності, водовідштовхувальний ефект, легко миється, не руйнується під впливом води і майже не забруднюється, має протипожежні властивості. У чистому вигляді силіконові склади зустріти у продажу складно через їх високу ціну, тому частіше продаються акрилові фарби з вмістом певної кількості силіконових складових.
— Замовити консультацію

По-третє, спосіб нанесення. Наносити фарбу можна валиком, пензлем чи безповітряним методом. Безповітряне фарбування – це такий метод розпилення фарби, при якому покриття наноситься за допомогою диспергування потоку лакофарбних матеріалів. Фарбування відбувається за допомогою спеціального розпилювача, який через шланг під високим тиском всотує фарбу та через невеликий отвір в наконечнику розпорошує фарбу дрібними краплями на поверхню.

По-четверте, кваліфікація майстра. Досвід та постійне самовдосконалення є запорукою потрібного результату.
Ціни на фарбування.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×