Поклейка шпалер у Львові

Одним з завершальних етапів ремонтних робіт є поклейка шпалер і саме тому її варто довіряти лише перевіреним фахівцям з досвідом, особливо це актуально в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати дорогі, матеріали. На перший погляд може здатись, що в роботі зі шпалерами не має нічого складного, але для того щоб завершений ремонт виглядав ідеально, дуже важливо зробити все старанно, з філігранною точністю та увагою до найдрібніших деталей.

Паперові чи флізелінові шпалери постійно залишаються в тренді та допомагають реалізовувати унікальні інтер’єрні рішення. Шпалери мають низку переваг. Наприклад, їх часто можна змінювати повністю або частково (виключно зіпсовану ділянку), на українському ринку існує велика кількість стилів, забарвлень чи візерунків на будь-який смак та гаманець.
— Замовити консультацію

Кожен вид шпалер наділений індивідуальними характеристиками, потребує своєї спеціальної клейкої суміші, а також технології наклеювання. Наші фахівці поклеївши погонні кілометри шпалер, зможуть надати Вам детальну консультацію, аби Ви придбали найкращий варіант обоїв для своєї квартири.

Для якісного наклеювання шпалер необхідно в першу чергу провести ретельну підготовку робочої поверхні. Вона повинна бути бездоганно чистою, рівною та абсолютно сухою. Як правило, при замовленні послуги – поклейка шпалер у Львові чи околицях міста потрібно спочатку здійснити демонтаж старого шару чи декількох шарів обоїв.

Закінчивши поклейку шпалер майстри DreamHouse акуратно зріжуть непотрібні залишки та приберуть надлишки клею, що гарантує бездоганний вигляд вашої оселі після завершення ремонту. Не менш важливим для того, щоб наклеєні шпалери міцно тримались стін впродовж багатьох років, є дотримання відповідної температури та вологості після наклеювання шпалер на стіни всередині приміщення.

Приклади поклейки шпалер майстрами DreamHouse

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×