Шпаклювання стін

Найважливішим фактором, який забезпечує успішність виконання усього ремонту є початкова підготовка стін перед поклейкою шпалер, нанесенням декоративної штукатурки, шарів фарби тощо. Тому шпаклювання стін відіграє настільки велику роль в процесі ремонтних робіт та є однією з базових навичок для більшості майстрів.

Кожна поверхня вимагає специфічного підходу до нанесення шпаклівки, необхідної товщини шару та її густини. З одного боку, цей процес не потребує дорогих інструментів, усе можна зробити за допомогою шпателів, які широко доступні в кожному будівельному магазині та посудини для приготування суміші, проте виключно професіонали володіють відповідними знаннями та уміннями для того, щоб зашпаклювати стіни якісно, в найкоротші терміни та за доступною ціною. Безпосередньо перед шпаклюванням необхідно провести ряд підготовчих робіт таких як демонтаж наявних старих шарів шпалер, побілки, ґрунтовки. Надзвичайно важливо щоб стіна була чистою та сухою. В більшості випадків працівникам DreamHouse доводиться здійснювати шпаклювання стін у два шари, стартовою та фінішною шпаклівкою.
— Замовити шпаклювання стін у Львові

шпаклювання стінь Львів

Не менш важливим етапом є шпаклювання стиків гіпсокартонних листів, які особливо схильні до розтріскуванню, тому потребують використання сітки для швів, кутників та високопластичної суміші. Дотримання технічних норм та рекомендацій виробника забезпечує ідеальну рівність поверхні, бездоганне кріплення до неї наступного декоративно-оздоблювального покриття, а також уберігає від утворення тріщин.

Ціни на шпаклювання стін

Майстри , які працюють у нашій компанії завжди готові виконати шпаклювання стін та інших поверхонь за найнижчими цінами у Львові. Прайс за яким здійснюється розрахунок вартості усіх послуг завжди перебуває у вільному доступі на відповідній сторінці сайту. Переглянути ціни…
Ми забезпечуємо своїх клієнтів усіма необхідними консультаціями до, під час чи після ремонту. Досвідченість наших майстрів, використання належних матеріалів та інструменті, дотримання технічних вимог дозволяє нам бути впевненими у якості наданих послуг і гарантувати впродовж 3 років бездоганний вигляд вашої оселі.

Шпаклювання стін у львові

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×