Шпаклювання стін

Найважливішим фактором який забезпечує успішність виконання усього ремонту є початкова підготовка стін перед поклейкою шпалер, нанесенням декоративної штукатурки, шарів фарби то що. Тому шпаклювання стін відіграє настільки велику роль в процесі ремонтних робіт та є однією з базових навичок більшості майстрів.

Кожна окрема поверхня вимагає специфічного підходу до нанесення шпаклівки, необхідну товщини шару та її густини. З одного боку дана операція не потребує дорогих інструментів, усе можна зробити за допомогою шпателів які широко доступні в кожному будівельному магазині та посудини для приготування суміші, проте виключно професіонали володіють відповідними знаннями та уміннями для того щоб здійснити шпаклівку стін якісно, в найкоротші терміни по доступній ціні. Перед безпосереднім шпаклюванням необхідно провести ряд підготовчих робіт таких як демонтаж наявних старих шарів шпалер, побілки, ґрунтовки. Надзвичайно важливо щоб стіна була чистою та сухою. В більшості випадків працівникам DreamHouse доводиться здійснювати шпаклювання стін у два шари, стартовою та фінішною шпаклівкою.
— Замовити шпаклювання стін у Львові

шпаклювання стінь Львів

Не менш відповідальним є шпаклівка стиків гіпсокартонних листів яка особливо піддається розтріскуванню, тому потребує використання сітки для швів, кутників та високо пластичної суміші. Дотримання технічних норм та рекомендацій виробника забезпечує ідеальну рівність поверхні, бездоганне кріплення до неї наступного декоративно-оздоблювального покриття, а також уберігає від утворення тріщин.

Ціни на шпаклювання стін

Фахівці з ремонтних робіт, що працюють у нашій компанії готові виконати шпаклювання стін та інших поверхонь за найнижчими цінами у Львові. Прайс за яким здійснюється розрахунок вартості усіх послуг завжди перебуває у вільному доступі на відповідній сторінці сайту. Переглянути ціни…
Ми забезпечуємо своїх клієнтів усіма необхідними консультаціями до, під час чи після ремонту. Досвідченість наших майстрів, використання належних матеріалів та інструменті, дотримання технічних вимог дозволяє нам бути впевненими у якості наданих послуг і гарантувати впродовж 3 років ідеальний вигляд вашої оселі.

Шпаклювання стін у львові

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×