вінілова підлога

Практична вінілова підлога

Ліноліум давно втратив довіру у більшості власників кварти, деякі виробники навіть остаточно припинили його виробництво. Іноді бажаючи заощадити господарі купували найдешевші варіанти, які могли негативно впливати на їхнє здоров’я та самопочуття.

Вінілову підлогу можна вважати реінкарнацією ліноліумного покриття. Якісна вінілова плитка як правило коштує як хороший ламінат, однак має кілька суттєвих переваг які дозволяють застосовувати її у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також у комерційних та промислових будівлях де навантаження на підлогу значно вище за житлові квартири.

Переваги вінілової підлоги

  • Висока витривалість;
  • Підвищена шумоізоляція;
  • Вологостійкість;
  • Безпечність;
  • Не горить;
  • Швидкий монтаж;
  • Доступна вартість;
  • Матова або блискуча глянцева поверхня;
  • Приємний вигляд;
Склад вінілової плитки

Сфера застосування вінілової плитки

В приватних квартирах її можна застосовувати в абсолютно усіх кімнатах. Однак під час ремонту кухні чи в прихожій краще обирати вінілову підлогу середнього класу стійкості до механічних пошкоджень. Крім того таку поверхню легко чистити від жирних плям та іншого забруднення. Вона не чутлива до вологи і добре підходить для туалетів та ванних кімнат. Значно тепліша на дотик за керамічну плитку.

Поверхня вінілових плит успішно імітує дерево, керамічну плитку, мармур, камінь та інші поверхні. Вона володіє приємним блиском та здатна прикрасити офіс компанії, крамницю або ж кафе чи піцерію. Завдяки хорошим звукоізоляційним характеристикам значно знижується рівень шуму від каблуків відвідувачів та робочого персоналу. Така поверхня не буде слизькою навіть після вологого прибирання.

Для ремонту приміщень чи промислових об’єктів застосовують вініл високого рівня стійкості до пошкоджень не нижче 33. Ним вкривається приміщення з найбільшим навантаженням. Термін його служби може сягати до 15 років.

монтаж вінілової плитки
вінілова підлога монтаж

Монтаж вінілової підлоги у Львові

Перед початком монтажу ПВХ плитки майстрам по ремонту квартир потрібно підготувати поверхню. Вона повинна бути ідеально рівною, сухою, чистою та без пилу. Якщо на підлозі будуть хвилястості або нерівності полімерне покриття завдяки своїй гнучкості буде їх відтворювати. Ще однією перевагою ПВХ підлоги є її низька монтажна висота. Процес монтажу вінілової підлоги залежатиме від її виду. В основному в будівельних магазинах зустрічаються плитки з самоклеючою поверхнею, з монтажним пазом (замковим з’єднанням), або ж ті які потрібно монтувати з використанням відповідного клею. Плитка легко підрізується звичайним ножем для гіпсокартонних робіт. Між плиткою та стіною допускається невеликий зазор який потім прикривається плінтусом.

монтаж вінілової підлоги Львів

Довіряйте ремонт вашої оселі професіоналам і ви завжди будете впевнені у високій якості виконаних робіт.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×