Полімерна терасна дошка (Декінг)

Полімерна терасна дошка використовується для покриття підлоги на верандах, відкритих літніх кафе, громадських місцях, а також усюди де діють зовнішні чинники: вологість, сонячне проміння, перепади температур. Виробництво декінгу полягає у поєднанні деревини роздрібненої до стану муки з пластиком (полімерним матеріалом на основі ПВХ чи поліетилену).

Переваги

  • Не вицвітає на сонці;
  • Довговічна. Таке покриття може прослужити вам впродовж 20 років;
  • Вогнетривка. Самостійно згасає у випадку якщо її підпалити;
  • Не потребує особливого догляду;
  • Спроможна витримати великі навантаження;
  • Легко переносить зиму;
  • Стійкість до вологи (часто використовується для оздоблення підлоги в банях, біля басейнів чи у саунах);
  • Приємний зовнішній вигляд;
  • Дешевша за дерев’яні аналоги.

Різновид

За структурою

Пустотні
Монолітні

За типом поверхні

Шліфовані
Рельєфні
Імітація текстури дерева

Особливості монтажу

Монтаж полімерної терасної дошки виконується достатньо швидко. Процес вкладання декінгу слід виконувати з дотриманням рекомендацій наданих виробником. Монтаж терасної дошки з полімеру здійснюється на підготовлену рівну та тверду поверхню – бетонну стяжку або дерево. Його можна розділити на два види з зазором та без швів. Вибір конкретного способу залежить від виду придбаної дошки та місця в якому буде здійснюватися експлуатація покриття.

Терасні дошки, що монтуються з зазором розміщуються на відстані 4-6 мм одна від одної. Вони кріпляться за допомогою металевих та пластикових кліпс та шурупів. Полімерні терасні дошки кріпляться на спеціальні бруси. При такому способі вкладання буде видно більшість кріпильних елементів та кліпс, що не завжди влаштовує замовника. Також такий монтаж краща підходить для настилу підлоги не всередині приміщень.

Безшовний спосіб передбачає кріплення дошки безпосередньо до підкладного профілю з використанням саморізів та до іншої сторони сусідньої дошки в яку вкручується пластиковий нагіль, що служить утримувальним елементом. Такий монтаж здійснюють лише в середині приміщень, де не передбачається суттєвих перепадів температур та вологості. Для покращення зовнішнього вигляду використовують торцеві декоративні заглушки алюмінієві планки, що за кольором відповідають основним робочим елементам. Не професійний монтаж виконаний без дотримання технічних вимог суттєво скорочує термін служби композитного терасного покриття, спричиняє деформації та утворення сколів.

Отже, полімерна терасна дошка це надзвичайно практичне покриття яке після монтажу виконаного професійними майстрами з ремонту квартир та правильній експлуатації прослужить вам не одне десятиліття. Різноманіття відтінків і фактур цього матеріалу дозволить додати вашій терасі, балкону чи лоджії унікальності по прийнятній ціні.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×