Різновиди плінтусів, переваги та недоліки

Плінтус це обов’язків предмет інтер’єру будь-якої оселі. А монтаж плінтусу це завершальна нота усього ремонту кватири. Окрім декоративного призначення він виконує багато практичних завдань таких як:

  • Закриває щілину між підлогою та стіною;
  • Захищає поверхні від впливів вологи, бруду та механічних пошкоджень;
  • Додає відчуття завершеності;
  • Дозволяє гармонійно поєднувати стіну з підлогою різного забарвлення;
  • Приховує незначні дефекти та недоліки;

Їх виготовляють з різних матеріалів кожен з яких має свої плюси, мінуси та сферу застосування. На українському ринку ви можете зустріти плінтуси з дерева, пластику, МДФ, кераміки, каменю, металу, цементу та дюрополімеру. Універсального рецепта по вибору плінтусів не існує, дуже часто їх обирають в залежності від матеріалу з якого роблять підлогу (ідентичного їй або подібного), проте все залежить від вподобань дизайнера та власника. Зважаючи на наш досвід, майстрам по ремонту квартир DreamHouse найчастіше доводиться виконувати монтаж плінтусів з дерева, ПВХ та МДВ. Практично кожен з цих видів має спеціальну канавку, що дозволяє приховувати кабелі, що дуже зручно та естетично. Також до них можна додатково придбати фурнітуру для облаштування кутів та стиків.

Дерев’яні плінтуси

Вони міцні, екологічно чисті, проте це один з найдорожчих варіантів. У випадку якщо ви придбали плінтус не покритий лакофарбовим покриттям, це доведеться зробити працівникам, що здійснюють ремонт вашої оселі. Проте такі дії дозволять ідеально підігнати відтінок плінтуса під ваші вимоги. Існує кілька варіантів їхнього кріплення, однак в основному це шурупи, саморізи, клейка суміш або ж на приховані кліпси. Дерев’яні плінтуси застосовують разом з паркетною підлогою, ламінатом або масивною дошкою. Довжина одного відрізка коливається від 1,5 м до 2,4 м, висота від 40 мм до 120 мм.

plintus7

Плінтуси з пластику (ПВХ)

Пластикові одні з найбільш доступних плінтусів за ціною та наявністю на ринку. Вони довговічні, мають приємний зовнішній вигляд, більш гнучкі в порівнянні з дерев’яними, процес їхнього монтажу менш трудомісткий, не змінюють своєї форми під впливом температури та вологості. Пластикові плінтуси чудово доповнять підлогу з плитки, ламінату, ковроліну та лінолеуму. Однак ПВХ (полівінілхлорид) від значного навантаження може тріснути чи отримати інші ушкодження. В продажі зазвичай присутні відрізки довжиною 2,5 м та висотою до 6 см.

plintus4

МДФ плінтуси

Виробляються з безпечного, екологічно чистого матеріалу, що складається з оброблених волокон дерева та в’язкого лігніну. На зовнішній бік наносять кольорове покриття та захисний шар. Плінтус з МДФ має хорошу водостійкість, проте поступається міцністю дерев’яним чи пластиковим. Плінтуси з МДФ заслуговують на звання найбільш елегантних та витончених. Саме MDF дозволяють виробникам створювати цікаві форми (прямокутні, заокруглені) досягати ідеально плавних згинів та правильних ліній.

plintus5

Окремо слід згадати про плінтуси прихованого типу (прихованого монтажу), а також про плінтуси виготовлені дюрополімеру.

ЗАМОВИТИ РЕМОНТ
безкоштовний виїзд менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 



×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА



×