Ремонт квартири в стилі лофт

Ремонт квартири в стилі Лофт львів

Стиль loft зародився в США в 40-х роках минулого століття, завдяки повторному використанню фабричних приміщень які переобладнувалися під житлові квартири в центральних кварталах великих промислових міст. Невдовзі лофт здобув популярність в західній та центральній частинах Європи. Він добре знайомий нам в першу чергу завдячуючи закордонним фільмам, серіалам та глянцевим сторінкам модних журналів. У Львові цей стиль обирають представники творчих професій, інтелігенції, середнього та малого бізнесу для створення практичних приватних квартир та офісів.

Характерні особливості стиля

Loft – з англійської перекладається як горище, мансарда або верхній поверх. До характерних ознак квартир в стилі лофт належать:

  • Цегляне оздоблення стін, в сучасних інтер’єрах здебільшого імітація цегли;
  • Вільний простір та відкрите планування. Наявність внутрішніх стін та міжкімнатних перегородок мінімальна;
  • Багатофункціональні меблі нейтральних відтінків;
  • Не прикриті металеві конструкції, вентиляційні труби
  • Бетонна підлога або природне покриття з дерева;
  • Поєднання сучасних та застарілих будівельних матеріалів;
  • Великі вікна класичних штор;
  • Однорівневі стелі, світлих відтінків;
  • Декоративні елементи – постери, фотографії, подушки, скульптури;
ремонт в стилі лофт львів

Що потрібно для того щоб зробити ремонт в стилі loft у власній квартирі

Перш за все варто зазначити, що навіть в однокімнатній квартирі у Львові можна здійснити ремонтні роботи частково надавши їй пізнаваного індустріального шарму. Але втілення стилю loft в приватному будинку надасть дизайнеру значно більшої свободи для втілення власних ідей.

Стиль Loft ремонт квартир

Лофт, попри зовнішню брутальність залишається одним з найдорожчих сучасних стилів. Перед початком ремонту доведеться здійснити принаймні часткове перепланування помешкання, прибираючи можливі перегородки перегородок, окрім опорних стін, санвузлів та підсобних приміщень. Зонування квартири досягається завдяки розміщенню меблів, освітлення, склоблоків, підлоговому покриттю та декоративних елементів.

Ремонт Loft Львів

Loft передбачає максимальну кількість природного світла в приміщенні, тож звичайні пластикові вікна з об’ємними рамами не підходять. Вікна повинні бути максимального розміру, виготовлені з природних матеріалів або покриті декоративним шаром, що їх імітує. Оформлення передбачає відмову від класичних фіранок, тюлів та гардин, замість них можна використати горизонтальні чи вертикальні жалюзі.

Ремонт квартири в стилі Loft Львів

Звісно не кожна квартира чи приватний будинок підходить для того щоб створити в ньому неперевершену атмосферу в стилі лофт, проте в багатьох випадках це абсолютно здійсненна місія, а ремонтна компанія DreamHouse Львів готова допомогти вам у втіленні ваші проекти в життя.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×