Робимо ремонт квартири у Львові зимою з DreamHouse

Не зважаючи на те що весна та літо це традиційні періоди для проведення внутрішніх ремонтних робіт, зимою та пізньою осінню ви зможете виконати ремонт квартири не менш якісно та ще й отримати додаткові переваги у вигляді знижених цін на матеріали, а також існує ймовірність, що через зменшення навантаження наші майстри зможуть приступити до виконання запланованих робіт швидше.

Однак існують кілька вимог які неодмінно повинні дотримуватися для здійснення ремонту квартири зимою компанією DreamHouse:

  • У квартирі повинні бути встановлені вікна та принаймні вхідні двері;
  • Стабільне робоче опалення;
  • Підведені водопостачання, електромережа та каналізація;
7

Майже усі системи опалення можуть забезпечувати підтримування необхідної температури (від +5) та рівня вологості необхідного для рівномірного висихання шпаклівок, фарб та різних ремонтних сумішей. Проте ремонт квартири зимою як правило займає більше часу ніж аналогічні роботи виконані в теплі періоди.

Є деякі нюанси, що стосуються покупки будівельних матеріалів про які потрібно знати. В холодні періоди будівельні суміші можуть перемерзати, що призведе до остаточної втрати їхніх властивостей. Отже, неодмінно варто звертатися лише до перевірених львівських постачальників, що мають у своєму розпорядженні склади де забезпечуються відповідний температурний режим.

Після того як замовлені матеріали потраплять до вашого приміщення де буде проводитись ремонт вони обов’язково повинні деякий час побути в теплі та прогрітися до кімнатної температури.

0f0ffb63484c9a0494f1efd52d5ba4e1

Отож якщо дизайн вашої квартири уже розроблено, але за вікном лише починає сипати сніг, це зовсім не причина для того щоб очікувати на потепління. Ми знаємо як зробити ремонт зимою так щоб він дарував вам затишок та комфорт впродовж багатьох років.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×