Ремонт в скандинавському стилі

Ремонт в скандинавському стилі Львів

Ріст популярності IKEA та JYSK в Україні робить все більш поширеним ремонт в скандинавському стилі в інтер’єрах сучасних львів’ян. Він завойовує серця не лише лаконічним та функціональним виглядом, але й порівняною дешевизною. Ви неодмінно впізнаєте його завдяки великій кількості природного та штучного світла, просторістю приміщень та легкими нотками фольклору.

Історія стилю

Скандинавський стиль був утворився в наслідок еволюції шведського ампіру поступово відкинувши притаманну йому надлишкову розкіш та помпезність. До нас він прийшов зі Швеції, Норвегії та Фінляндії, країн з похмурим та холодним кліматом. Його виникнення пов’язують з приходом до влади Гюстава ІІІ. До цього скандинави практично повністю наслідували європейський класицизм.

На перший план для мешканців країн Скандинавії в середині 19 століття вийшли основні принципи “хюґе” –  практичність, простота, затишок, тепло, зручність та безпека.

Скандинавський стиль ремонту

Характерні ознаки ремонту в скандинавському стилі

  • Світлі відтінки в інтер’єрі: обов’язково білі стелі, стримане пастельне забарвлення стін, вагонка зі світлої деревини на одній зі вертикальних поверхонь допоможе додати інтер’єру контрастності;
  • Натуральні матеріали, або більш доступні пластикові аналоги, що їх імітують;
  • Якомога більше світла, недостатній розмір вікон успішно компенсується встановленням економної led-підсвітки та точкових світильників.
  • Штори та фіранки з легкої тканини (бавовна, льон) або ж їхня відсутність;
  • Присутність каміну чи керамічної, металевої вертикальної печі;
  • Функціональні меблі з деревини світлих порід, розкладні дивани, крісла стільці та столи. Поєднання різних поверхонь дерева пластику, металу та скла.
  • Невелика кількість декоративних елементів зі скла чи кераміки виконані. Традиційні скандинавські орнаменти, а також морська тематика. Саме завдяки аксесуарам можна регулярно оновлювати ваш інтер’єр.
Ремонт скандинавський стиль

У житлі будь-якого розміру, від найменших однокімнатних квартир, квартир-студій, міських багатокімнатних приміщень чи навіть приватних будинків можна втілити неповторну скандинавську атмосферу. Ремонт у скандинавському стилі чудова бюджетна альтернатива іншим сучасним напрямкам ремонту які виділяються розкішшю та дорожнечею оздоблювальних матеріалів. Фахівці DreamHouse Львів завжди з радістю допоможуть вам у втіленні ваших задумів.

Ремонт в скандинавському стилі Львів
Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×