Косметичний ремонт квартир у Львові

Косметичний ремонт квартир з DreamHouse – це комплекс оздоблювальних робіт, що покликаний докорінно змінити зовнішній вигляд житлових кімнат, інтер’єри офісів, магазинів та комерційних приміщень у Львові. Загальна вартість косметичного ремонту завдяки меншому обсягу робіт буде нижчою в порівнянні з капітальним та займатиме менше часу. Ви зможете швидко осучаснити інтер’єр, розбити приміщення на різні за призначенням зони, а також кардинально змінити стиль вашої оселі.

Під час здійснення косметичного ремонту квартири можуть проводитись такі роботи як: заміна сантехніки, розеток, освітлення, вкладання плитки, ламінату, лінолеуму, паркету, поклейка вінілових та флізелінових шпалер, монтаж гіпсокартонних конструкцій, перегородок, гіпсових панелей, багаторівневих або натяжних стель, плінтусів, шпаклювання, нанесення декоративної штукатурки, ґрунтування, а також фінішні оздоблювальні  роботи. Наша компанія неодноразово втілювала індивідуальні проекти у Львові, тому спектр послуг може змінюватись за бажанням замовника.

косметичний ремонт квартир Львів

Замовити косметичний ремонт квартир

+38(096)854-16-46
+38(097)017-06-07
(VIBER)

– Заповнити форму
(Ми вам передзвонимо!)

Пошта:
info@dreamhouse.lviv.ua

Дуже важливо щоб усі ремонтні роботи виконували виключно досвідченні працівники. Лише так ви зможете уникнути надмірних витрат, максимально скоротити терміни та отримати бажаний результат.  Професійні майстри DreamHouse візьмуть на себе усі підготовчі роботи, з нами ваші меблі та інші великогабаритні предмети залишаться цілими та неушкодженими. Обравши нашу компанію, ви отримаєте найвигідніші ціни у Львові, якісне та відповідальне виконання усіх робіт, безкоштовні консультації та допомогу при покупці будівельних матеріалів.

Ціни на косметичний ремонт квартири ви зможете дізнатись за посиланням.

косметичний ремонт Львів

Приклади виконаного косметичного ремонту

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×