Професійний ремонт кухні у Львові

Інтер’єр сучасної кухні на думку більшості господарів квартир та приватних будинків повинен бути комфортним, лаконічним та функціональним. Сьогоднішні тренди передбачають створення кухонних приміщень які допомагають максимально заощадити час для приготування їжі та напоїв, а також для приємного, затишного проведення дозвілля у сімейному колі в після робочий час та чаювання з родиною і друзями. Професійний ремонт кухні з компанією DreamHouse Львів  дозволить поєднати новітні побутові прилади з екологічними матеріалами та ергономічними меблями, що прийшли на зміну типовим кухонним стінкам.

Ремонт на кухні проводять частіше в порівнянні з іншими житловими кімнатами, він передбачає свої особливі технічні норми які потрібно враховувати при проектуванні, виборі матеріалів та під час безпосереднього втілення ваших задумів.

Ремонт кухні
Замовити ремонт кухні у Львові
Професійний ремонт кухні Львів

Проектування – 1 етап ремонту кухонь

Детальне планування приміщення – важливий крок який необхідно здійснити самостійно або звернутись до фахівця чи дизайнерської студії. Приділивши цьому питанню максимальних зусиль ви зможете заощадити час, кошти та оздоблювальні матеріали в майбутньому. В Інтернеті у вільному доступі перебуває безліч цікавих проектів, що допоможуть Вам знайти натхнення для власних ідей або ж уже готовий майбутній стиль вашої кухні.

Викликавши менеджера DreamHouse ви отримаєте безкоштовний підрахунок вартості ремонту кухні у Львові, актуальну інформацію про ціни на ремонтні роботи та матеріали, точний вимір площі поверхонь, а також професійні консультації стосовно здійснення робіт. Не менш важливим на цьому кроці є планування розміщення побутової техніки, освітлення та каналізаційних стоків.

Демонтаж

Найбільш трудомісткий процес під час якого майстри видаляють старі не потрібні поверхні, здійснюється при потребі заміна вікон, міжкімнатних дверей, регулювання розмірів дверних отворів. Демонтажні роботи супроводжуються високим рівнем шуму, утворенням будівельного сміття, тому ми докладаємо максимальних зусиль щоб зробити усе швидко та безболісно для вас та ваших сусідів.

Оздоблювальні роботи в кухні

Проектуючи ваш кухонний інтер’єр необхідно пам’ятати, що усі оздоблювальні матеріали повинні бути:

 • стійкими до підвищеної вологості;
 • не чутливими до впливу жиру та бруду;
 • не вибагливими у догляді;
 • придатними для використання на них хімічними та антибактеріальними засобами;

Використання різних матеріалів допоможе вам в результаті після ремонту отримати комфортабельну кухню з лаконічним дизайном. Працівники нашої компанії під час ремонту кухні дотримуються стандартного вертикального порядку з верху в низ. Опираючись на досвід виконання подібних завдань у Львові для оздоблення стін кухні найчастіше використовують:

 • керамічну плитку;
 • пластикові панелі;
 • декоративний камінь;
 • вологостійкі шпалери;
 • дерево;

Для покриття підлоги на кухні:

 • плитку;
 • вінілову підлогу (лінолеум);
 • дерево;
 • пробкова підлога;

Для освітлення застосовують світлодіодні меблеві світильники, спот-системи, галогенні лампи та підвісні люстри. Основне правило встановлення світильників на кухні – окрема підсвітка кожної зони: мийки, газової чи електричної плити, кухонного фартуха, обіднього стола. Встановлення окремих вимикачів дозволить регулювати рівень освітлення та заощаджувати електроенергію. Значна кількість кухонних приладів та ламп змушує замислитись над оновленням електромережі. Перед початком ремонту обов’язково потрібно підрахувати загальну потужність приладів та проконсультуватися у майстра-електрика.

Ремонт кухні у Львові - фото завершених проектів

Замовити ремонт в кухні Львів
Ремонт кухні Львів
Професійний ремонт на кухні Львів
Ремонт кухні у Львові

В компанії DreamHouse Львів працюють майстри, що люблять свою роботу, практикують сучасні підходи до ремонту кухонь та готові гарантувати належну якість виконаних робіт впродовж 3 років. Звертайтесь до нас і ми зробимо усе для того щоб ви в кінцевому результаті отримали кухню на якій вам буде приємно готувати.

ЗАМОВИТИ РЕМОНТ КУХНІ
безкоштовний виїзд менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×