Ремонт під ключ у Львові

Компанія DreamHouse виконує професійний ремонт під ключ у Львові не залежно від обсягу замовлення чи його складності, за доступними для широких верств населення цінами. Наші майстри неодноразово виконували у Львові ремонт квартир під ключ втілюючи унікальні дизайнерські проекти, створювали складні конструкції з гіпсокартону, використовували сучасні та делікатні ремонтні матеріали оздоблюючи стіни, стелі та підлоги.

Ремонт квартир під ключ: підготовчі роботи

Домовившись про зустріч з вами наш працівник, майбутній керівник ремонтних робіт у вашій оселі або будь-якому іншому комерційному, приватному приміщенні проводить огляд об’єкту, вимірювання площі, вислухавши ваші плани чи побажання щодо ремонту квартири складає кошторис з вказаними у ньому переліком послуг та цінами на них. Усі консультації підрахунки та виміри проводяться безкоштовно, будь-яка оплата здійснюється лише при покупці матеріалів або ж за виконану роботу.

Закупівля матеріалів для ремонту

Ми добре орієнтуємось у цінах на будматеріали та здатні допомогти вам придбати їх найвищої якості та за найнижчою ціною у регіоні. Виконроб який буде здійснювати ремонт квартири під ключ складаючи розрахунок проінформує вас про необхідну кількість кожного окремого оздоблювального матеріалу та про орієнтовну вартість. Працівники фірми домовляться про доставку замовлення безпосередньо до вашої квартири.

Демонтаж старих поверхонь та конструкцій

На початкових етапах ремонт під ключ супроводжується утворенням великої кількості будівельного сміття, як правило це відбувається через зняття непотрібних шарів штукатурки, шпаклівки, шпалер, гіпсокартонних листів, профілів, тощо. Майстри по ремонту квартир самостійно здійснюють виніс та організують вивіз у відведені для цього місця.

Ремонт під ключ Львів

Професійний ремонт квартир під ключ у Львові

Володіючи усіма необхідними інструментами та професійним досвідом роботи з ними, працівники компанії виконають ремонт квартир під ключ з дотриманням усіх передбачених норм, вкладаючись в терміни. Ми чітко виконуємо складене технічне завдання, здатні забезпечити для замовника перевірку на кожному з етапів, і у випадку зміни ваших планів, переробити усе так щоб ви залишились задоволеними на усі 100%.

Гарантія якості

Фахівці DreamHouse впевнені у якості виконаної ними роботи та готові надати гарантію впродовж 3 років. Ви завжди можете зв’язатись з нами зателефонувавши чи написавши нам на пошту. Будемо вдячні за відгуки та ваші рекомендації послуг компанії друзям, знайомим та родичам.

НАШІ РОБОТИ

ремонт квартир під ключ у Львові
капітальний ремонт магазинів Львів
Ремонт приміщень під ключ Львів

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×