Ремонт під ключ у Львові

Компанія DreamHouse виконує професійний ремонт під ключ у Львові незалежно від обсягу замовлення чи його складності, за доступними цінами. Наші майстри неодноразово виконували у Львові ремонт квартир під ключ, втілюючи унікальні дизайнерські проекти, створювали складні конструкції з гіпсокартону, використовували сучасні ремонтні матеріали, оздоблюючи стіни, стелі та підлоги.

Ремонт квартир під ключ: підготовчі роботи

Домовившись про зустріч з вами, наш працівник проводить огляд об’єкту, вимірювання площі, вислухавши ваші плани чи побажання щодо ремонту квартири складає кошторис з вказаним у ньому переліком послуг та цінами на них. Усі консультації, підрахунки та заміри проводяться безкоштовно, будь-яка оплата здійснюється лише при покупці матеріалів або ж за виконану роботу.

Закупівля матеріалів для ремонту

Ми добре орієнтуємось у цінах на будівельні матеріали та можемо придбати їх найвищої якості та за найнижчою ціною. Менеджер, складаючи розрахунок, проінформує вас про необхідну кількість матеріалів та про їх орієнтовну вартість. Працівники фірми забезпечать доставку матеріалів безпосередньо до вашої квартири.

Демонтажні роботи

Зазвичай ремонт починається з демонтажу та перепланування приміщення. Цей процес супроводжується утворенням великої кількості будівельного сміття. Майстри по ремонту квартир самостійно здійснюють виніс та організують вивіз у відведені для цього місця.

Ремонт під ключ Львів

Професійний ремонт квартир під ключ у Львові

Володіючи усіма необхідними інструментами та маючи досвідом роботи з ними, працівники компанії виконають ремонт квартир під ключ з дотриманням усіх передбачених норм в обумовлені терміни. Ми чітко виконуємо технічні завдання, а у випадку зміни ваших планів, переробимо усе так, щоб ви залишились задоволеними на усі 100%.

Гарантія якості

Фахівці DreamHouse впевнені у якості виконаної ними роботи та готові надати гарантію впродовж 3 років. Ви завжди можете зв’язатись з нами зателефонувавши чи написавши нам на пошту. Будемо вдячні за відгуки та ваші рекомендації послуг компанії друзям, знайомим та родичам.

НАШІ РОБОТИ

інсталяція 3D панелей з гіпсу Львів
капітальний ремонт магазинів Львів
Ремонт приміщень під ключ Львів

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×