Ремонт приміщень у Львові

Працівники DreamHouse виконують професійний ремонт приміщень комерційного призначення у Львові в найкоротші терміни та по найдоступніших цінах. Обравши нас, ви зможете перетворити ваш магазин чи офіс в абсолютно нове приміщення зі своєю унікальною атмосферою, сучасним, зручним та функціональним плануванням. Якісно виконаний ремонт офісу, крамниці або закладу харчування підвищить обсяг продажів та результативність праці.
Майстри DreamHouse надають детальні консультації на кожному етапі ремонтних робіт, допомагають у виборі матеріалів, вирішують питання доставки матеріалів та вивезення будівельного сміття. Виконуючи дизайнерські проекти ремонту приміщень ми чітко дотримуємось поставлених технічних завдань, що дозволяє на усі 100% втілити ваші плани в реальність.
— Замовити ремонт приміщень

Приклади виконаних проектів

Ремонт приміщення взуттєвого магазину Львів

Основним завданням цього проекту було створення сучасного, стриманого інтер’єру комфортного і ненав’язливого для покупців, та функціонального для працівників. Майстрами DreamHouse виконано повний комплекс робіт, включаючи монтаж підвісних стель, LED-освітлення, нанесення декоративної штукатурки, а також кріплення стаціонарних стелажів для розкладання товару та дзеркал на стінах та колонах приміщення.

Ремонтні роботи в приватному навчальному закладі

Зроблений ремонт приміщень в школі з вивчення англійської мови у Львові передбачав комплекс малярних, електромонтажних та сантехнічних робіт. В класах та коридорах вкладено ламінат. Наша команда провела клопітку роботу над освітленням, монтажем численних декоративних світильників та іншої електрофурнітури. На стінах класів розміщено вінілові наліпки, що додають невимушеної та дружньої атмосфери.
— Замовити консультацію майстра

Ремонт магазину одягу у центрі Львова

В цьому приміщенні загальною площею 44 кв. м яке раніше використовувалось за іншим призначенням, наша компанія здійснювала комплексний ремонт під ключ. Для втілення задумів дизайнера було встановлено гіпсові 3D панелі, монтаж декоративної підсвітки на стінах та стелі, вкладання плитки, підключення сантехніки та інших завдань. На завершальній стадії інсталювались дзеркала та обладнано примірочні кабінки. Ремонт виконувався з дотриманням усіх необхідних будівельних норм та тривав 30 днів.

Ремонт студії краси у Львові

Місце, де створюють красу має надихати і при цьому бути максимально функціональним та зручним. За допомогою світла, гіпсокартонних конструкцій, багетів на стінах і стелі створено розкішну атмосферу для перевтілень. Для того, щоб пофарбувати стіни та стелю використовувався метод безповітряного фарбування, за допомогою якого бажаний результат досягається швидше.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×