Ремонт приміщень у Львові

Працівники DreamHouse виконують професійний ремонт приміщень у Львові комерційного чи житлового призначення в найкоротші терміни та по найдоступніших цінах. Обравши нас ви зможете перетворити ваш магазин чи офіс в абсолютно нове приміщення зі своєю унікальною атмосферою, сучасним, зручним та функціональним плануванням. Якісно виконаний ремонт офісу, крамниці або закладу харчування оновить репутацію компанії, підвищить обсяг продажів та результативність праці.
Майстри DreamHouse забезпечують замовника вичерпними консультаціями на кожному етапі ремонтних робіт, допомогою у виборі матеріалів, вирішуванням питань доставки матеріалів та вивезення будівельного сміття. Виконуючи дизайнерські проекти ремонту приміщень ми чітко дотримуємось поставлених технічних завдань, що дозволяє на усі 100% втілити ваші плани в реальність. Висока кваліфікація фахівців фірми надає можливість втілювати цікаві трендові рішення, переплановуючи приміщення з метою створення просторого опенспейсу або ж навпаки конструювання комфортних робочих місць для якомога більшої кількості працівників.
— Замовити ремонт приміщень

Ремомнт приміщень Львів
ремонт комерційних приміщень Львів
Ремонт приміщень у Львові

Приклади виконаних проектів

Ремонт приміщення взуттєвого магазину Львів

Основним завданням цього ремонту було створення сучасного, стриманого інтер’єру комфортного і ненав’язливого для покупців, та функціонального для працівників. Робітниками підприємства виконано повний комплекс робіт включаючи монтаж підвісних стель, LED-освітлення, декоративної штукатурки, а також кріплення стаціонарних стелажів для розкладання товару та дзеркал на стінах та колонах приміщення.

Косметичні ремонтні роботи в приватному навчальному закладі

Зроблений ремонт приміщень в школі з вивчення англійської мови у Львові передбачав комплекс малярних, електромонтажних та сантехнічних робіт. В класах та коридорах вкладено ламінат. Наша команда провела клопітку роботу над освітленням, монтажем численних декоративних світильників та іншої електрофурнітури. На стінах класів розміщено вінілові наліпки, що додають невимушеної та дружньої атмосфери.
— Замовити консультацію майстра

Ремонт магазину одягу у центрі Львова

В цьому приміщенні загальною площею 44 кв. м яке раніше використовувалось за іншим призначенням, наша компанія здійснювала комплексний ремонт під ключ. Для втілення задумів дизайнера було встановлено гіпсові 3D панелі, монтаж декоративної підсвітки на стінах та стелі, вкладання плитки, підключення сантехніки та інших завдань. На завершальній стадії інсталювались дзеркала та обладнано примірочні кабінки. Ремонт виконувався з дотриманням усіх необхідних будівельних норм та тривав 30 днів.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×