Ремонт ванної кімнати у Львові

Для багатьох виконробів ремонт ванної кімнати у Львові це болюче питання, про те для нас – одне з улюблених завдань. Якщо вас турбує пліснява та грибок на стінах, пожовкла плитка втратила привабливий вигляд та потріскалася, стара сантехніка підтікає, створює вам чимало проблем та загрожує затопити сусідів з низу, а про зручність та функціональність доводиться лише мріяти – не варто відкладати, наші майстри виконають комплекс ремонтних робіт після якого ви отримаєте стильну ванну кімнату під ключ обладнану за найновішими тенденціями, спроможну дарувати вам затишок роками та навіть десятиліттями.

Наша компанія поєднує:

  1. Доступність. Надаємо послуги у Львові за найвигіднішими для вас цінами. Ознайомитись з розцінками можна на нашому сайті;
  2. Якість. Гарантія 3 роки на виконаний ремонт ванної кімнати та санвузла;
  3. Швидкість. Оптимізуємо процес виконання ремонтних робіт у ванній дотримуючись при цьому усіх норм;

Фото відремонтованих ванних кімнат

Замовити ремонт ванної кімнати у Львові
Ванна кімната під ключ Львів
ремонт ванної кімнати Львів
Ремонт у ванній кімнаті Львів
Львів ремонт ванної кімнати

У нас є готовий сценарій капітального ремонту вашої ванної кімнати

Усе як завжди починається з детального проектування. Ми маємо досвід виконання дизайнерських проектів, а також працюємо за макетами безпосередніх замовників. Наша компанія надає вичерпні консультації своїм клієнтам на усіх етапах ремонту ванної кімнати та складає безкоштовний кошторис. Маючи план з вказаним розташуванням усієї сантехніки, пральних машин, інших побутових приладів, меблів, ванни або душової кабінки, дзеркал та сушок для рушників можна приступати до наступного кроку.

Демонтажних робіт. Спочатку з ванної кімнати виносяться усі потрібні для мешканців речі. Далі, максимально швидко та якомога тихіше видаляється сантехніка, покриття стін та підлоги. Працівники DreamHouse організовують вивезення будівельного сміття та закупівлю необхідних матеріалів для ремонту ванної кімнати.

Як правило здійснюючи ремонт ванної кімнати під ключ розташування ключових елементів цієї кімнати змінюється. Сантехнік наново прокладає каналізаційні труби згідно з проектом та міняє стояк, підводить водопровід. Електрик займається заміною проводки на нову, більш якісну та витривалу, встановленням розеток та вимикачів. Тепла підлога майже обов’язковий атрибут будь-якого ремонту квартири у Львові. Її монтаж проводиться на повністю готову та суху стяжку. Провівши обов’язкове виштукатурювання робочих поверхонь робітники зможуть приступити до оздоблювальних робіт.

Виконуючи ремонт ванної кімнати на завершальних стадіях працівники дотримуються вертикального порядку робіт. Встановлення одно та багаторівневої стель відбувається виключно з водостійкого гіпсокартону або інших спеціальних матеріалів. Обладнавши ці конструкції точковими світильниками або сучасним led-освітленням, ви зможете розбити його на кілька зон та в майбутньому трохи заощаджувати на електроенергії.

Для оздоблення стін переважно застосовують керамічну плитку. Вкладання плитки відбуватиметься на вирівняну та суху поверхню вкриту шаром ґрунтовки. Кожен вид плитки вимагає використання спеціальної клейкої суміші. Наші ремонтники допоможуть вам вибрати правильний варіант та розрахувати потрібну кількість клею. Ще для стін у ванній кімнаті доволі часто замовляють пластикову чи гіпсові 3D панелі або керамограніт.

У ванних кімнатах Львова найчастіше зустрічається підлога з уже згаданої керамічної плитки. Проте під час ремонту неодноразово нам доводилося проводити вкладання вінілової підлоги, створювати наливну підлогу чи використовувати стійке до вологи дерев’яне покриття для створення неповторного, затишного та зручного інтер’єру. Обираючи матеріали обов’язково потрібно пам’ятати про їхні водостійкі властивості. Важливо забезпечити хорошу гідроізоляцію та необхідну вентиляцію приміщення.

Підключення сантехніки фінальний етап ремонту будь-якої ванної кімнати. Він здійснюється за складеним під час проектування планом. Досвідчені сантехніки зроблять так щоб усе працювало бездоганно. Закінчивши ремонт ванної кімнати у Львові майстри приступають до генерального прибирання, виносять сміття та очищають усі поверхні.

Обирайте професіоналів

В DreamHouse працюють найкращі фахівці для виконання ремонту ванної кімнати під ключ у Львові. Ми забезпечуємо своїх клієнтів індивідуальним підходом до та після завершення робіт. Готові боротися за ваш позитивний відгук, адже розуміємо, що репутація та довіра до нас є запорукою розвитку підприємства та кожного його працівника.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
для безкоштовного виїзду менеджера

Рулетка


Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
ВИКЛИКАТИ МАЙСТРА ЗАМІРНИКА×