Роботи з підлогою

Будь-яке помешкання це пазл з 5 частин: стіни, стеля, підлога, меблі, декор. Погана якість одного з елементів погіршує сприйняття усіх інших, тому робота з підлоговим покриття потребує якісних матеріалів та кваліфікованих майстрів. Компанія DreamHouse надає послуги з укладання паркету, паркетної дошки, ламінату, плитки, керамограніту, а також вінілу.

Паркет. Одне з найдорожчих і найбільш довговічних підлогових покриттів. Виготовляється з натуральної деревини, боїться вологи. Ключовою перевагою є можливість реставрації – багато пилу, але результат вартий тимчасових незручностей.

Паркетна дошка. Паркетна дошка складається з трьох шарів: нижній шар – шпон хвойних порід (товщина шару – близько 2 мм), другий – дерев’яні планки, які укладають перпендикулярно верхньому і нижньому шару, саме тут розташовані замкові з’єднання, та верхній шар – деревина цінних порід (дуб, ясен, береза, бук). Паркетна дошка має тривалий термін експлуатації (деякі виробники обіцяють аж 30 років), не потребує додаткового покриття лаком. Паркетна дошка дещо вередливе покриття – не любить ні занадто сухого повітря, ні занадто вологих кімнат. Мити таку підлогу потрібно добре викрученою шваброю та неагресивними миючими засобами. Щодо сумісності з теплими підлогами, то можна стелити, але не з порід дерев, які добре вбирають вологу (клен, бук, бразильська вишня). Ціна паркетної дошки висока, тому враховуючи експлуатаційні характеристики матеріалу, краще його використовувати в приміщеннях з оптимальним мікрокліматом (спальнях, вітальнях).

Ламінат. Найпопулярніший вид підлогового покриття, який з’явився як дешевий аналог паркету. Стійкий до впливу високих температур, негорючий, не потребує великих зусиль при експлуатації – його потрібно лише протирати вологою ганчіркою. Вартість ламінату є чи не основною його перевагою, є можливість придбати як дешевий, так і дорогий варіант. Через недостатню стійкості до тривалого впливу води ламінат не радять укладати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Укладання ламінату є нескладною дією, але потребує ретельно підготовленої основи – сухої і обов’язково рівної.

Керамічна плитка. Незамінне підлогове покриття для ванних кімнат. Підходить для прокладання теплої підлоги, екологічна, не горить і не проводить електричний струм, вологостійка, її легко мити.

Керамограніт схожий на звичайну керамічну плитку, але має більше переваг. Для його виробництва використовується суміш глини, піску, слюди – той же склад, що і для керамічної плитки, однак сам технологічний процес різниться. Завдяки унікальній технології виробництва, керамограніт дуже міцний і довговічний, стійкий до механічних пошкоджень, подряпин, до впливу хімічних речовин, вологостійкий, не руйнується від різких перепадів температур, не вигорає на сонці, екологічний. Фарбувальні пігменти входять до складу суміші, а не наносяться на готову поверхню, як у звичайної керамічної плитки, тому керамограніт має стійкий колір та забарвлений наскрізь, по всій глибині. Недоліками є вартість, вага та «холод» матеріалу, тому при його використанні як підлогового покриття, краще облаштувати теплу підлогу. Керамограніт вважається ідеальним покриттям підлоги для приміщень з високою прохідністю – магазинів, салонів тощо.

Вінілова підлога – відносно новий, але вже досить популярний тип підлогового покриття. Він може імітувати різні породи дерева, плитку, мармур, натуральний камінь, шкіру, тканину або навіть килимове покриття. Перевагами є стійкість до вологи – вінілове покриття не пропускає вологу і не допускає її скупчення на поверхні, легкість монтажу, простота в догляді, тепло- і звукоізоляція – вінілове покриття може використовуватися в якості утеплювача, а також ефективно стишує звуки, стійкість до механічних впливів. Вінілове покриття не підлягає вторинній переробці і біологічному розкладанню, не використовується в приміщеннях, де є прямий контакт з вогнем.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×