Розраховуємо кількість фарби для вашого ремонту

Розраховуємо кількість фарби для вашого ремонту

Початковий розрахунок

На перший погляд усе виглядає достатньо просто. Нам необхідно підрахувати площу поверхні на яку буде наноситись фарба (кВ.м). Визначити тип фарби та скільки шарів буде нанесено. Третім параметром є витрата фарби. Його виробники вказують на банках з фарбою, а також на офіційних сайтах або інтернет-магазинах. Тепер маючи ці показники: множимо кількість шарів на площу та ділимо на витрату фарби.

Витрати фарби

Важливі фактори

Навіть у найдосвідченіших майстрів з ремонту квартир буває так що купленої фарби виявляється замало і уже в процесі виконання доводиться її докуповувати. Є кілька основних факторів чому це відбувається.

1. Пористість. Пориста основа швидко вбирає воду чи розчинник, що містяться у фарбі. Окрім збільшення витрати, це також порушує технологію утворення та висихання шару. Таке покриття втрачає щільність та стійкість до зовнішніх чинників. До поверхонь, що мають підвищену пористість належать: цемент, гіпс, гіпсокартон, дерево, ДСП, шпалери (під фарбування), глиняна та силікатна цегла, штукатурка та шпаклівки. Однак пористість успішно знижується завдяки ґрунтування.

2.Рельєфність. Розраховуючи кількість фарби для текстурних поверхонь необхідно купувати на 20-30% відсотків більше.

3. Інструменти. Найбільш ефективним інструментом для роботи з фарбою є фарбопульт. Працюючи ним ви отримаєте більш рівномірний шар, а ще заощадите багато часу. Валики та малярні пензлі нашими працівниками застосовуються в основному для фарбування важкодоступних поверхонь. Робота з пензлем збільшує витрати в середньому на 10%. На банках та відрах з фарбою витирати вказуються в основному для фарбопультів.

4. Початкове забарвлення поверхні. Для того щоб перефарбувати темну поверхню у якийсь зі світлих відтінків іноді не достатньо лише двох шарів. Часто для досягнення бажаного ефекту нам доводиться наносити по чотири шари фарби. В дечому цю проблему знову допомагає вирішити ґрунтовка світлого забарвлення.

Усі клієнти компанії Dream House Lviv отримують вичерпні консультації стосовно вибору фарб під час підрахунку вартості запланованих ремонтних робіт, а також допомогу при покупці та доставці матеріалів.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×