Самовирівнююча підлога – гарантовано рівна підлога

Самовирівнююча підлога – це один з різновидів стяжки, для виготовлення якої застосовуються самовирівнюючі суміші, що легко розтікаються по поверхні, на яку вони були залиті. При цьому поверхня залитої стяжки стає ідеально гладкою і горизонтальною. Вирівняна таким чином підлога є хорошою основною для вкладання підлогового покриття будь-якого типу.

Чому самовирівнюючі суміші стають все популярнішими?

По-перше, рівність поверхні – розтікаючись, така суміш рівномірно заповнює всі нерівності. В результаті виходить практично ідеально рівна поверхня, готова до подальшої обробки.

По-друге, вогне- та водостійкість. Самовирівнюючі суміші на основі цементу можна застосовувати практично в будь-яких приміщеннях, включаючи кухню, ванну кімнату і туалет.

По-третє, швидкість монтажу.

Загалом, матеріал досить універсальний, але все ж має певні недоліки.

По-перше, це обмеження по товщині – шар самовирівнюючої суміші не може перевищувати 20 мм. Існують, звичайно, склади, що дозволяють подолати це обмеження, але вони мають вищу вартість – в ситуаціях, коли виникає необхідність створити більш товстий шар, вдаються до методу комбінування. До того ж в разі наявності на поверхні значних перепадів рівнів, великих тріщин або вибоїн, вирівняти підлогу самовирівнюючою сумішшю не вийде.

Різновидів самовирівнюючих сумішей є декілька.

Цементні суміші. Головні переваги: ​​висока адгезія, мінімальна усадка, міцність, ніяких тріщин в процесі використання, хороша морозостійкість. З мінусів: мінімальне всотування вологи, довше висихання, чимала витрата матеріалу.

Гіпсові суміші. Переваги: гарна теплопровідність, мінімальна усадка, швидке висихання і екологічність. Головна особливість – необхідність абсолютно сухої основи та використання в сухих приміщеннях.

При виборі суміші для заливання стяжки необхідно враховувати особливості приміщення. Самовирівнюючі суміші на гіпсовій основі рекомендуються тільки для сухих приміщень, а в кухні та ванні вони протипоказані. Під впливом вологи стяжка на гіпсовій основі буде поступово пом’якшуватись і втрачати свою міцність. Рекомендована товщина підлоги при заливанні розчином на основі гіпсу повинна бути не більше 10 мм.

Аби отримати рівну підлогу, надзвичайно важливо правильно підготувати поверхню. Всі заходи, спрямовані на досягнення цієї цілі, зводяться до трьох простих дій – очищення підлоги від пилу і бруду, закладення тріщин і ґрунтування. Це і вся підготовка – після висихання ґрунту можна приступати до безпосереднього процесу заливки самовирівнюючої.

Безпосередньо перед початком роботи готується розчин для вирівнювання. Спочатку в ємність наливається вода, а потім додається самовирівнююча суміш, яку слід ретельно перемішати міксером або дрилем з насадкою.

Готова суміш порціями розливається по підготовленій поверхні таким чином, щоб кожна наступна порція була поруч з попередньою. Потім поверхню прокочується голчастим валиком для її вирівнювання і видалення повітряних бульбашок.

Після того, як буде залита і прокатана вся поверхня підлоги, її залишають до повного висихання на 2 – 3 доби, закривши приміщення. Дуже важливо не перегрівати приміщення. Досить температури + 25° С.
Майстри DreamHouse гарантують належне виконання роботи та якісний результат.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 



×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА



×