Сантехнічні роботи Львів

Будь-які роботи пов’язані з сантехнікою та опаленням є складними в своєму виконанні і потребують особливої уваги, адже неякісне виконання таких робіт може завдати шкоди не лише вам, а й сусідам. Тому слід дуже уважно підходити до вибору хорошого майстра з необхідним досвідом роботи. Dream House пропонує якісне та своєчасне виконання сантехнічних робіт за ринковими цінами.

Сантехнічні роботи, як і електромонтажні, потрібно починати з першого дня ремонту. План простий:

  • визначення місце розташування сантехнічного та опалювального обладнання;
  • розмітка прокладення водо-, опалювальних та каналізаційних комунікацій;
  • підраховування кількості необхідних матеріалів та їх закупка;
  • монтаж труб, встановлення фільтрів для очищення води;
  • підключення сантехнічних приладів та техніки.

Тепла водяна підлога, водяна чи комбінована рушникосушка, редуктор тиску, фільтри для очищення води, інсталяція – все це є обов’язковими елементами сантехнічної системи квартири.

Системи теплої водяної підлоги – один із способів опалення житла, особливість якого полягає в тому, що теплоносієм є вода, яка циркулює по прокладених в підлозі трубах та віддає тепло. Ефективність водяної теплої підлоги висока, такий вид опалення є надзвичайно економічним – від нагрітої поверхні підлоги повітря прогрівається і спрямовується вгору, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла по всій площі.

Рівномірний розподіл теплової енергії, максимальне охоплення всього приміщення теплими потоками повітря, економність і безпека – це основні переваги теплої водяної підлоги, а гребінка для теплої підлоги допомагає реалізовувати всі ці переваги. Основними завданнями гребінки є зменшення температури теплоносія, що надходить від котла – для подачі в підлогову систему зазвичай потрібна вода з температурою не більше 45°С, а теплогенератор рідко нагріває теплоносій до такої низької температури та забезпечення потрібної кількості теплоти для кожного приміщення – гребінка працює як регулятор випуску теплової енергії.

Редуктор тиску – пристрій оснащений спеціальними фільтрами для очищення води, а також мембраною і пружинами, за допомогою яких відбувається регулювання тиску. У стандартному редукторі задані певні параметри, які можна змінити самостійно завдяки регулювальному гвинту. Зниження тиску забезпечується за рахунок стиснення пружини на вході або виході корпусу, в залежності від різновидів редуктора.

Інсталяція – це конструкція, що складається з металевої рами зі спеціальними механізмами, призначена для закріплення предметів сантехніки – раковин, унітазів, біде. Чому інсталяція краще ніж звичайний унітаз? Інсталяції економлять простір, всі труби і комунікації розміщуються в стіні, а відсутність ніжки в конструкції не заважає прибиранню та влаштуванню системи «тепла підлога».

Для очищення води, яка надходить із системи централізованого водопостачання від найбільш великих механічних домішок використовується фільтр грубої очистки води, який встановлюється прямо на введенні води в будинок, відразу після запірної арматури, але перед лічильником обліку води. Фільтр грубої очистки, встановлений на вході в квартиру, видаляє з води пісок, пил, окалину і іржу. Додатково прилади можуть комплектуватися манометром, що допомагає контролювати тиск в системі. Падіння напору води може сигналізувати про те, що пора міняти або промивати картридж, сітку. Фільтри також можуть випускатися в парі з редуктором для зниження тиску в системі.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×