Тропічний душ – relax вдома

Тропічний душ? Чим він відрізняється від звичайного? Головна відмінність – розмір та поверхня лійки, для тропічного душу характерна велика за площею лійка з безліччю форсунок. З лійки для звичайного душа вода надходить щільними пружними струменями, а при проходженні через решітку тропічного душу вода змішується з повітрям, в результаті чого формується потік м’яких крапель, які не б’ють в тіло, а делікатно обтікають його. Ще однією особливістю тропічного душу висота. Для максимальної ефективності процедур решітка повинна монтуватися на висоті не менше двох метрів.

Душова панель з тропічним душем. Це рішення підійде однаково як для душової кабіни, так і для ванни, навіть незважаючи на те, що її пряме призначення – це душові кабіни. Перевагою душової панелі є те, що в єдиному корпусі ви отримуєте одночасно і змішувач, і саму лійку, крім того, в більшості випадків душові панелі додатково обладнуються гідромасажними форсунками. Душові панелі зручні в експлуатації, мають стильний зовнішній вигляд і роблять процес прийняття душу більш комфортним. До недоліків можна віднести хіба що вартість – це найдорожчий варіант тропічного душу. Бувають двох видів. Вбудований душ знаходяться під стелею, всі комунікації приховані від очей, зовні знаходиться тільки лійка. Навісний душ кріпиться до стіни або стелі за допомогою спеціальної балки.

Душові стійки з тропічним душем. Мабуть, цей варіант виконання тропічного душу можна назвати найоптимальнішим рішенням – він також є універсальним і підійде як для душових кабін, так і для ванн. По суті, душова стійка – це штанга, що встановлюється на стіну, на якій кріпиться лійка для тропічного душу. За великим рахунком, від звичайної лійки зі шлангом це пристосування мало чим відрізняється – хіба що розміром самої лійки. Не менш зручна у використанні, ніж душова панель, при цьому коштує значно дешевше.
Мінусами багатьох моделей стійок є недостатній обсяг водяного потоку і мала висота, через що падаючі краплі надають на шкіру не такий виражений ефект. Однак завдяки доступній ціні їх вибирають більшість споживачів.

Змішувач з тропічним душем. Це пристрій відрізняється від звичайного змішувача для ванни хіба що тільки лійкою, діаметр якої може доходити до 250мм. Повноцінним тропічним душем такий змішувач назвати складно, так як ширина потоку води все-таки має менший розмір, ніж притаманно тропічному душу, і не здатний повністю покрити тіло людини водою. Такий змішувач може мати кілька варіантів виконання – з гнучким шлангом, що встановлюється на стіні за допомогою невеликого кріплення, а також зі стаціонарної трубою. В останньому випадку розмір самої лійки може бути більшим.

Душова лійка-тропічний душ. Це пристосування перетворює звичайний змішувач для ванни з душем в деяку подобу тропічного душу. Його можна назвати найдешевшим варіантом – купуєте окрему лійку і встановлюєте її на шланг старого змішувача. Цей варіант так само далекий від справжнього тропічного душу, як і попередній.

Оскільки тропічний душ за визначенням потребує використання великої кількості води, лійка з аерацією допоможе зменшити витрати. За рахунок того, що вода в момент проходження через форсунки змішується з повітрям, її потік розбивається і ця нехитра технологія дозволяє істотно заощадити кількість води, що витрачається. Більш того, аерована вода здатна перетворити звичайне прийняття душу в розслаблюючу SPA-процедуру.

Крім того, виробники пропонують вироби з різними цікавими функціями:

  • мінералізація. Конструкція лійок з мінералізацією включає відсіки з різними фільтруючими компонентами проходячи крізь такі фільтри, вода стає чистішою і м’якшою, в ній знижується вміст хлору;
  • підсвічування. У корпус лійки вбудовуються світлодіоди, але для їх роботи підключення до мережі не потрібно, у корпусі таких лійок розташовується невеликий генератор, який перетворює енергію потоку в електрику, а так як для роботи світлодіодів багато енергії не треба, то такого генератора вистачає;
  • лійка з термостатом. Щоб на вас раптом не полилася крижана або занадто гаряча вода, можна використовувати лійки з термостатом. Необхідно лише виставити комфортну температуру води, а далі пристрій, незважаючи на коливання температури і тиску в водопроводі, буде змішувати потоки гарячої та холодної води в таких пропорціях, щоб вам було максимально комфортно.
Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×