Обираємо рушникосушку для вашої ванної кімнати

Сушка для рушників та білизни обов’язків елемент сучасної ванної кімнати. Цей пристрій не тільки допоможе зберегти ваші рушники, банні халати та білизну в сухому  стані, але й допоможе запобігти утворенню плісняви на стінах, підтримає комфортну температуру у приміщенні, завдяки великому різноманіттю форм вони зможуть прикрасити інтер’єр та додати йому індивідуальності. Деякі виробники пропонують можливість виготовлення рушникосушки на замовлення враховуючи побажання кожного окремого клієнта. Проте в багатьох будівельних супермаркетах уже є в наявності готові сушки які зможуть задовольнити вимоги більшості покупців.

rushnukosyshka2
rushnukosyshka

Вибір типу рушникосушки та її покупку краще здійснити під час ремонту ванної кімнати на етапі планування. Важливо врахувати такі аспекти як:

  • матеріал з якого вона зроблена;
  • спосіб нагріву (основний параметр на який варто звернути увагу);
  • розмір;
  • форма;
  • тип підключення до водомережі (якщо він передбачається);

За формою рушникосушки бувають М-подібні, U-подібні, Е-подібні, а також у вигляді змійки чи драбини, з додатковою полицею на верху або без неї. Стаціонарні рушникосушки розміщуються вертикально на стінах, це надзвичайно зручно та дозволяє заощадити місце. Класичним варіантом для виробництва рушникосушки є нержавіюча сталь або інший кольоровий чи чорний метал, покритий блискучим шаром хрому чи матовим покриттям.

Спосіб нагрівання

Водяні. Працюють від центральної системи опалення у помешканні. Встановлюються під час ремонту у ванній, на кухні чи на балконі. Практичні та надійні в експлуатації. Великою перевагою таких моделей є їхня низька ціна та відсутність необхідності під’єднання до електромережі. За способом підключення зустрічаються з боковим типом або з нижнім. (Нижнє підключення є більш сучасним, тому якщо система опалення прокладається наново рекомендуємо обрати саме його.)

Електричні. Як правило, не потребують підведення води. Підігрів відбувається завдяки електричному тену чи нагрівального кабелю тому такі пристрої не підтікають навіть після тривалого використання. Сушки для рушників підключаються до звичайної розетки із заземленням. Найпростіші з них не вимагають професійного встановлення, їхній монтаж може проводитись навіть після завершення усіх ремонтних робіт у Львові. Потужність цих пристроїв коливається від 50 – 300 Вт.

Комбіновані. Поєднують можливість працювати як від електромережі так і від домашньої системи опалення. Через вищу вартість такий варіант зустрічається не часто.

rushnukosyshka4
rushnukosyshka3

Представники нашої компанії завжди готові надати вичерпні консультації своїм клієнтам до та під час ремонту квартир. Тож з нами ви завжди зможете придбати якісну рушникосушку та іншу сантехніку, що прослужить вам роками.

Замовлення дзвінка

 


×
Замовлення дзвінка

 ×
КОНСУЛЬТАЦІЯ МЕНЕДЖЕРА×